444 1 787
Kurumsal Dünyanın en güvenli çelik kapı markası Astaş Çelik Kapı bayilik veriyor..

Astaş Çelik Kapı, TÜRK markasıdır. Çelik kapılarımız dünyanın en güvenli seviyesi olan ENV-1627 standartında olup, Class 6 sınıfında kilit bölgesi dayanım test seviyesini geçmiştir. Test raporlarımızla onaylanmıştır.


Astaş Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel ve Pekgüzel ailesi, üreterek bölge ve ülkenin ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflerken, bir yandan da ülkenin ve toplumun, sosyal, kültürel spor ve eğitim alanında da gelişimi için faydalı işlere imza atıyorlar.


Bu anlamda şirketin temel taşlarını atmış olan rahmetli babaları Süleyman Pekgüzel'in adını yaşatmak adına, Aydın - Çine ilçesinde toplam 13.732 m2 arazi üzerinde 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde, tam teşekküllü bir Yüksekokul Kampüsü yaparak, Adnan Menderes Üniversitesi’ne bağışlamıştır. 2005-2006 eğitim ve öğretim yılında eğitim faaliyetlerine başlayan okulun adı Süleyman Pekgüzel Meslek Yüksek Okulu olarak belirlenmiştir.


Dünya’nın en güvenli çelik kapı markası Astaş, inşaat sektörüne de proje kapısı olarak “Woodlam’’ serisini sunuyor.


“Dünyanın En Güvenli Çelik Kapısı” ünvanı ile tüm Ar-Ge çalışmalarını güvenlik üzerine yönlendiren Astaş Çelik Kapı, güvenlik ve dayanıklılık konusundaki buluşlarına patent almıştır. Ulaştığı mükemmel güvenlik unsurlarını alanının en nitelikli uluslararası test laboratuvarı olan İngiltere Chiltern Institue’ye balyoz, kesici alet ve yangına karşı dayanıklılığını test ettirerek, “Chiltern Dynamics” ve “Chiltern International Fire” belgeleri ile uluslararası düzeyde tescillemiştir. Ailenizin can ve mal güvenliğini emanet ettiğiniz Astaş, dünyanın en güvenli seviyesi olan EN-1627 standartında olup, Class 6 sınıfında kilit bölgesi dayanım test seviyesine ulaşmış, raporlar ile onaylanmıştır. Güvenlik ve estetiğin buluştuğu ürün yelpazesi ile Astaş Çelik Kapı kalitesi tam da sizin hak ettiğiniz gibi...


Sertifikalar